Інформація про компанію

«ЕНЕРА СХІД» - це взаємовигідне партнерство, якісне обслуговування та надійне постачання електроенергії.

     ТОВ «ЕНЕРА СХІД» - це найкращий вибір для споживача. Чому?

     ТОВ «ЕНЕРА СХІД» є найбільш досвідченим та надійним постачальником електроенергії в Луганській області.

     Наша компанія була створена в березні 2018 року та має право здійснювати господарську діяльність з постачання електричної енергії відповідно до постанови НКРЕКП від 14.06.2018 року №429 «Про видачу ліцензій з постачання електричної енергії споживачу». То ж, наша робота – завжди під пильним контролем НКРЕКП, яка вже відзначила нашу якість високими місцями в своїх рейтингах.

     ТОВ «ЕНЕРА СХІД» надає послуги з постачання електричної енергії для фізичних осіб, фізичних осіб-підприємців, а також для юридичних осіб.

     Головне для нас: довгострокова співпраця та взаємовигідне партнерство, а не швидкий прибуток. ТОВ «ЕНЕРА СХІД» є постачальником універсальної послуги для близько 8 тисяч організацій та підприємств. А понад тисяча юридичних споживачів отримують електроенергію від компанії за вільними цінами.

     Окрім того, ТОВ «ЕНЕРА СХІД» активно працює та розвивається в умовах нової моделі енергоринку, то ж успішно здійснює купівлю та продаж електричної енергії на території всієї України.

     У нас – кваліфіковані фахівці, що вже багато років працюють в електроенергетиці. Вони шукають індивідуальний підхід до кожного клієнта, орієнтуються на результат та вміють знаходити рішення.

     І ми - зовсім поруч, в кожному райцентрі, а наші працівники - ваші знайомі та сусіди. То ж, чесність, відповідальність, порядність – це не тільки головні принципи, які декларуються компанією. Це – принципи всього нашого колективу.

     У нас доступні ціни та вигідні пропозиції. Ми ставимось з розумінням до наших споживачів, тому завжди відкриті до діалогу – у нас можлива розробка індивідуальної комерційної пропозиції, яка влаштує найвибагливіших клієнтів.

     Наша головна мета - комфорт та якість обслуговування наших споживачів.

Ви ще досі шукаєте комфортні умови співпраці, вигідні ціни та якісні послуги? Запрошуємо до співпраці з ТОВ «ЕНЕРА СХІД»!

Ваша довіра – наше натхнення!


92703, м.Старобільськ, пл.Базарна, буд.32А


Установчі документи

Особистий кабінет