Діяльність компанії

Як розібратися в платіжці

Жителі Луганської області почнуть отримувати рахунки за спожиту в лютому місяці електроенергію. Їх доставлятимуть листоноші ПАТ «Укрпошта».
Ми пояснюємо, що нового в березневих платіжках і як потрібно тлумачити дані, відображені в них.
1.Номер особового рахунку не змінився.
2.EIC-код – це код енергетичної ідентифікації точки комерційного обліку. Їх автоматично присвоїли усім лічильникам в Україні. Потрібні ці коди для ідентифікації точки обліку об’єкта в базах даних для передачі обсягів споживання. Вони унікальні й не змінюватимуться.
3. У рахунках від ТОВ «ЕНЕРА СХІД» з 1 січня 2019 року зазначені реквізити постачальника. Коли Ви обираєте ТОВ «ЕНЕРА СХІД» при оплаті у банках, платіжних терміналах або через інтернет, ці дані відображаються автоматично.
4. Крім звичної плати за постачання електроенергії окремо вказана вартість її розподілу. Вона входить в загальну суму оплати.
5. У графі «Субсидія/пільга» зазначено розмір пільги за лютий.
6. У рядку «Корегування попередніх періодів згідно фактичного споживання» вказана пільга січня місяця, яка з технічних причин не була відображена у рахунках, наданих у лютому.
7. У рядку «До сплати» зазначена сума платежу за спожиту електроенергію.
8. У рядку «Разом» вказана загальна сума платежу за спожиту електроенергію з рекомендованим платежем.
9. Також у платіжках є додатковий рядок штрафних санкцій. Даний блок не використовується, але він передбачений в Законі України «Про житлово-комунальні послуги».
10. Призначена субсидія не відображається, оскільки у березні державну допомогу видадуть «живими» грошима. Цими коштами споживач самостійно сплачує рахунки за комунальні послуги. Обов’язковий платіж скасовується.
У нижній частині платіжки є графа, в якій ТОВ «ЕНЕРА СХІД» надає довідкову інформацію.
1. Інформація про порядок звернення до КОЛ-ЦЕНТРУ та Інформаційно-консультаційного центру ТОВ «ЕНЕРА СХІД».
2.Терміни і способи передачі показів лічильника електроенергії. Приймає їх, як і раніше, ТОВ «ЛЕО».
3.Роз’яснення щодо мобільного додатку «Енергетика онлайн».
Нет описания фото.

Особистий кабінет